יום ראשון, 7 בדצמבר 2008

שלום רב

לחברי הליכוד (בגוש עציון)

הגענו לשבוע הקריטי, בו השפעתנו על פניה של המדינה היא המירבית. באפשרותנו לבחור מי יאייש את הסיעה בכנסת, ומי ייצג אותנו בחקיקה בכנסת. בלא ספק, כל אחד מאתנו רוצה שיהיו שם הטובים ביותר לפי שיקול דעתו, או לפחות רוצה לדעת, שמי שמכיר את המועמדים מבין אנשי שלומנו, ימליץ לנו על הקרובים ביותר לתפישת עולמנו. למי שמוכן לוותר על זכותו לבחור, אומר- בל תשחית! גם אם בחירתך לא תביא לתיקון המיוחל במדינה, הרי שבחירתך היא המקסימום שאתה יכול לעשות לשיפורה. אתה הסיכוי!!! והמינימום הנדרש ממך הוא להאמין ולזרוע! ואם אתה מכיר מישהו שלא התפקד ונמצא מחוץ למעגל  ההשפעה, עודד אותו להתפקד, כדי שבבחירות הבאות יוכל גם הוא להשפיע.

איפה נצביע?

 

במזכירות הליכוד החליטו לצמצם את מספר הקלפיות, לכן הקלפי לכל הגוש נמצאת באפרת באולם 'צור חגי' שליד בית הכנסת בדקל, מאחורי 'פתית'.

איך נצביע?

 

נבוא עם תעודת זהות, נקבל על מסך המחשב את רשימת המועמדים ומספרי הקוד שלהם. עלינו לבחור ולסמן 12 מועמדים בתוכם צעיר ואשה, ועוד שני מועמדים למשבצת העולים, ועוד אחד נציג לאזור. אנחנו ב'אזור יש"ע'. סה"כ 15 מועמדים.

 

איך נדע במי כדאי לבחור?

א.      ניתן להיכנס לאתר 'ליכודניק' (( www.likudnik.co.ilולקרוא מה כל אחד כותב על עצמו. לראות במה הוא מתהדר, ולפי זה להבין מה חשוב לו, או מה הוא חושב שימצא חן בעיני רוב הליכודניקים.

ב.       ניתן לקבל ממני המלצה על המועמדים שאני מכירה ממנהיגות יהודית. כמובן שחברנו יולי אדלשטיין הוא מועמד ראוי בזכות עצמו. מומלצי הם:

1 . משה פייגלין -151 - ארצית

2. אסיה אנטוב  -203  - עולים

3. שמואל סקט  -148  - עולים 

4. שגיב אסולין -106  - ארצית (צעירים)

5. בועז העצני -358  -מחוז יש"ע

מומלצי שאינם ממנהיגות יהודית הם :

6. ציפי חוטובלי -125- ארצית

7. איוב קרא -158 - ארצית    

ישנם עוד אנשים ראויים,  אך כיון שאני מקפידה לבחור את הטובים ביותר בנאמנותם לערכינו, אני מעדיפה לסמוך על המלצות  של חברנו המכירים את כולם ממגע יום יומי. המלצות אלה נוכל לקבל ביום שני ב8.00 בטלפון מספר 1599555544

לכל מי שתוהה כיצד יכולתי לדלג על..., אענה בע"פ, אם אוכל.

 

מי שעדיין מתלבט האם להצביע, מי שחושב שאינו יכול להשתתף בהשפעה בליכוד אם אינו מתכוון להצביע ליכוד, משחק לידי התעמולה של מתנגדי הימין, ומוזמן להתקשר אלי. אשמח לענות לכל פניה.

                                                                                                    בברכה יהודית דסברג                                                          

אין תגובות: